5 põhjust miks kasutada klienditoes live chati

Live chat kodulehtedel osana klienditoest on tulnud selleks, et jääda. Tegemist ei ole lihtsalt moevidinaga, vaid teenustel, millel on aktiivne klienditugi, on selge vajadus sellise tööriista järele. Kui sul on siiamaani olnud kahtluseid, siis proovi korraks koos minuga kaasa mõelda. Toon mõned näited, milline on olnud reaalne kasu, kui Live Chat on muude kommunikatsioonikanalite kõrval kasutusele võetud.

  • Mugav. Paljud eriti nooremad kliendid on harjunud mitte enam helistama või kirjutama pikki kirju, vaid omavahel suheldakse kasutades erinevaid sõnumiteenuseid – messangere. Seega on kodulehel selle kommunikatsioonikanali pakkumine loogiline lahendus. Tean kogemusest, et paljud kliendid on loobunud meilide saatmisest, sest toega on võimalik suhelda chati teel. Kui on väga kiire küsimus, siis võidakse helistada, aga meilide saatmine on pigem erand kui reegel.
  • Soodne. Lahenduse kasutuselevõtmine on soodne. Maailmas leidub mitmeid tasuta või väga soodsaid live chat teenuseid. See ei eelda eraldi riist või tarkavra hankeid. Süsteeme õpib väga kiiresti kasutama. Lisaks võib üks klienditeenindaja hea koolituse ja väljaõppe korral olla võimeline korraga haldama 3-5 vestlust. Seetõttu on võimalik väiksema klienditoe töötajate arvuga teenindada ära suurem hulk inimesi.
  • Efektiivne. Live chat võimaldab efektiivsemalt lahendada võimalikke probleeme. Täpsustav info jõuab kasutajatoeni momentaalselt, mis väga oluline tehniliste tugede puhul – veateateid on võimalik copy-paste meetodil edastada, mis vähendab näiteks telefoni teel toimuvaid möödarääkimisi. Klient ja teenindaja saavad vajadusel operatiivselt vahetada kuvatõmmiseid ja muid faile. Lihtsamatel juhtumitel saab viidata kodulehel olevatele juhistele või välistele linkidele.
  •  Interaktiivne. Mitmed chati rakendused võimaldavad luua automaatseid teavitusi. Näiteks kui potentsiaalne klient on olnud mõnel lehel teatava aja, saab rakendus automaatselt kuvada teate, et sellel päeval on sooduskoodiga võimalik saada teatavat allahindlust.
  • Kiire. Chati puhul saab klient ühenduse praktiliselt momentaalselt. Ehk ta saab hakata koheselt rääkima/kirjutama oma probleemist. Ta ei pea kuulama tüütut muusikat, või automaatset salvestust, et hetkel on kõik liinid kinni. Ka mitme samaaegse vestluse korral saab klienditeenindaja lühikese tervitusega märku anda, et ta on olemas ja loeb saabuvat teadet.

Mõned Live Chat pluginid mida testida:

Home


https://www.clickdesk.com/plugins-

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *